Gry na automatach, czyli tzw. „owocówki”

Najczęściej wybieraną grą na automatach jest jednoręki bandyta. Większości graczom kojarzą się one z tak zwane „owocówkami”. I nic dziwnego. Swoją nazwę wzięła od grafiki, która pojawiała się w grach tego typu. Były to owoce, rzadziej diamenty. Obecna grafika jest naprawdę różna – od cyfr, przez postacie z bajek, filmów i inne. Grafika jest różna, ale do dziś wszystkie działają na tej samej zasadzie.

Czyli jak? Dokładnie tak samo w wersji stacjonarnej, jak i w internetowej. Gra zaczyna się od ustawienia stawki, za którą chcesz grać. Ale spokojnie, wartość spina można zmieniać po każdym kolejnym losowaniu. To ważne, bo przy możliwości ustawienia ich na wielu poziomach, również wysokość wygranej jest od niego zależna. Naciśnięcie przycisku „Start” oznacza rozpoczęcie losowania. Liczba losowań w grze jest zależna od ilości środków, którymi dysponuje gracz oraz ustawionej wysokości za spina. Jeśli uznasz, że chcesz grać za większe kwoty, albo dłużej po prostu trzeba wpłacić dodatkowe środki na konto. Możesz to zrobić w każdym momencie gry.

Aby wygrać, warto obrać strategię gry. Tylko od Ciebie zależy, jaka ona będzie. Jedni wolą grać dłużej, ale za mniejsze stawki – a co za tym idzie uzyskując mniejsze wygrane. Inni zaś stawiają na duże kwoty i małą ilość obrotów bębna. Liczą na szczęście i dobry układ, który pozwoli szybko uzyskać dużą wygraną.

Najbardziej popularną „owocówką” dostępną na polskim rynku od dawna jest Sizzling Hot. Nawet Ci, którzy nigdy nie interesowali się grami hazardowymi, potrafią ją rozpoznać. W swoim czasie automaty z tą grą były dosłownie wszędzie – na stacjach benzynowych, zajazdach, w małych sklepach, klubach nocnych. Do tego – jak żadne inne maszyny dostępne na rynku  – zachęcała do gry swoją bardzo wysoką wypłacalnością. Wygrane wypłacane przez automaty sięgały nawet 98%! Żadne inne maszyny dostępne na rynku hazardowym w tamtym czasie nie płaciły aż tak wysokich kwot. Obecnie maszyny z taką wypłacalnością bez problemu znajdziemy w internecie.

Dodaj komentarz